حوزه‌های فعالیت و توانمندیها

چشم انداز

تجلـی چشــــم انـداز شــرکـت اُیکــو در اجــرای اهدافــــــ

بیشتر

متــدولـوژی

پیـاده سـازی سیستـم ICAPS بر پایـه متـدولـوژی OPERCOM

بیشتر

دامـنــه خــدمـات

تکمیـل زنجیـره ارزش با وجـود تنـوع و دامنــه وسیـع خدمـات  

بیشتر

افتخارات و دستاوردها

پیشرو در ارائه خدمات راه‌اندازی و بهره‌برداری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

بیشتر

ایمنی ، سلامت و محیط زیست

رسالت واحد HSE شرکت ایکو،حفظ نيروي انساني،تجهيزات ومحیط زیست با ارتقاء فرهنگ ایمنی و بکارگیری استانداردها و دستورالعمل های بین المللی ایمنی جهت جلوگیری و کاهش حوادث می باشد. شناسایی خطرات، ارزیابی ریسک وبکارگیری اقدامات کنترلی پیش از وقوع حوادث مهم ترین هدف درHSE شرکت ایکو می باشد. و در این قالب دانش نمود.

آموزش های تخصصی ، تحقیق و توسعه

توانمندسازی نیروهای متخصص در پروژه‌های اُیکو، طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی مورد نیاز کارفرمایان، رفع چالشهای پیش رو با تعریف پروژه‌های تحقیقاتی و کاهش هزینه‌های عملیاتی از طریق پیاده‌سازی مدیریت دانش محور، از اهداف کلیدی مدیریت آموزشهای تخصصی، تحقیق و توسعه می‌باشد. 

اُیـکــــو

پیشرو در راه اندازی صنعت نفت کشور

پــروژه ها

پایانه نفتی قشم

بیشتر

پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس

بیشتر

فازهای 20 و 21 پارس جنوبی

بیشتر

پتروپالایش کنگان

بیشتر

پالایشگاه نفت تهران

بیشتر

فازهای 17 و 18 پارس جنوبی

بیشتر

شرکت های مرتبط

آخرین اخبار

انجام فرآیند خشک سازی (Dry out) هیترهای واحد فرآورش مرکزی (CPF) طرح توسعه میدان نفتی آذر

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیریت پروژه میدان نفتی آذر شرکت اُیکو، عملیات تست هیتر آلفا مربوط به Utility واحد فرآورش مرکزی(CPF)، در روز چهارشنبه سوم اردیبهشت ماه به انجام رسید که در این عملیات، تست پایلوت ها و برنرها با کپسول LPG انجام شد و هر 6 پایلوت و مشعل اصلی(Burner) روشن شدند و تمامی تست های مربوط به راه اندازی پکیج و عوامل وقفه (Trip) آن نیز تست و نهایی گردید.

1399/02/14

بیشتر

راه اندازی مشعل واحد C2 Recovery مجتمع پتروپالایش کنگان

به گزارش روابط عمومی و به نقل از مدیریت پروژه اُیکو در پتروپالایش کنگان، در روز پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه، راه اندازی فلر مجتمع پتروپالایش کنگان که اولین مرحله راه اندازی این واحد می باشد، با همت و تلاش تیم اُیکو و سایر عوامل اجرایی و مدیریت عالی کارفرمای محترم در این پروژه با موفقیت انجام گردید و گاز شیرین از طریق خط سراسری IGAT 6  وارد پالایشگاه شد تا سوخت مورد نیاز بویلر ها تأمین گردد.

1399/02/13

بیشتر

شرکت اُیکو در میان 500 شرکت و بنگاه اقتصادی برتر ایرانی

شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (هلدینگ) در بیست ودومین دوره رتبه بندی شرکت های برتر ایران (IMI-100)، در میان 100 شرکت اول این لیست قرار گرفت.

1398/11/01

بیشتر

راه اندازی و برقدار شدن ایستگاه های برق پروژه پتروپالایش کنگان

به گزارش روابط عمومی اُیکو و به نقل از مدیریت پروژه پتروپالایش کنگان، با تلاش بی وقفه پرسنل اُیکو و همچنین شرکت پترو پالایش کنگان بعنوان کارفرمای پروژه، ایستگاه برق 400 کیلو ولت ورودی این مجتمع، پس از انجام تست های پیش راه اندازی و راه اندازی، به شبکه توزیع کشوری متصل شده و تحت بار قرار گرفت.

1398/09/06

بیشتر