در سال 94 محقق شد: برگزاری بیش از 95 هزار نفر ساعت دوره های آموزشی فنی و تخصصی در شرکت OICO

1395/11/25
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

مدیر عامل شرکت  راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) از برگزاری بیش از 95 هزار نفر ساعت آموزشهای فنی و  تخصصی برای کارکنان این شرکت درسال 94 در منطقه عملیاتی عسلویه خبر داد.

مدیر عامل شرکت  راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) از برگزاری بیش از 95 هزار نفر ساعت آموزشهای فنی و  تخصصی برای کارکنان این شرکت درسال 94 در منطقه عملیاتی عسلویه خبر داد.
امیر حسین رازقی با اشاره به  ایجاد و شکل گیری آموزش های تخصصی شرکت اُیکو  به عنوان قطب آموزش های فنی و تخصصی در صنعت راه اندازی کشور، آموزش را کلید طلایی رسیدن به اهداف فنی و  تخصصی این شرکت دانست. 
رازقی دوره های آموزشی شرکت اُیکو را شامل آموزشهای ضمن خدمت برای کارکنان شرکت اُیکو در پالایشگاه پنجم عسلویه، آموزش های بدو استخدام نیروهای با تجربه در پروژه های شرکت،  آموزش نیروهای جدید الاستخدام و آموزش های ضمن خدمت کارکنان پروژه های شرکت برشمرد که در حوزه های راه اندازی، بهره برداری و تعمیر نگهداری برگزار شده است، ایشان افزودند مدیریت آموزشهای تخصصی این شرکت، با به کارگیری مدرسان داخلی و  با تجربه و همچنین با استفاده از امکانات و تجهیزات آموزشی استاندارد، دوره های آموزشی خود را در محل اجرای پروژه های شرکت در منطقه عسلویه برگزار کرده است.
بر اساس این گزارش واحد آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو در کنار برگزاری  این دوره ها در بخش تحقیق و توسعه دارای پروژه های پژوهشی، حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی، سمینارهای تخصصی و مقالات چاپ شده در کنفرانس ها و همایش های علمی و مجلات معتبر، مرتبط با نیازهای پژوهشی اُیکو می باشد. مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو در حوزه مدیریت دانش نیز موفق به دریافت تندیس ویژه جایزه جهانی سازمان دانشی برتر(MAKE) در سال 94 شد و آنچه مسلم است شرکت OICO شناخته شدن به عنوان شرکتی دانش‌محور در گستره بین‌المللی را هدف خود قرار داده و تمامی تلاش خود را بکارگرفته است تا با ایجاد فضا و فرهنگ یادگیری، بدنه دانش تخصصی خود را  ارتقاء داده و خدمات دانش‌محور به مشتریان خود ارائه نماید.