مهندس بهزاد محمدی مدیرعامل جدید گروه اویک شد

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/12/14
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

" طی حکمی مهندس بهزاد محمدی مدیرعامل جدید گروه اویک شد "

" طی حکمی مهندس بهزاد محمدی مدیرعامل جدید گروه اویک شد "
بهزاد محمدی به عنوان مدیرعامل جدید و نایب رییس هیأت مدیره شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت سکان هدایت این شرکت را به عهده گرفت.
به گزارش روابط عمومی اُیکو، با تصویب مجمع عمومی سهامداران شرکت اویک و طی مراسمی که در روز شنبه 21 شهریورماه در محل دفتر مرکزی گروه اویک برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات مهندس سید محمود امام زاده در دوران مسوولیت وی بعنوان مدیر عامل، مهندس بهزاد محمدی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت منصوب شد.
بهزاد محمدی پیش از این عهده دار مسوولیت مدیرعاملی شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو) بعنوان شرکت تخصصی گروه اویک در حوزه راه اندازی و بهره برداری بود. عملکرد موثر و مطلوب وی در طول بیش از 4 سال مدیریت بر این شرکت، از اُیکو شرکتی توسعه یافته و پیشرو در حوزه پیش راه اندازی، راه اندازی، بهره برداری و تعمیر و نگهداری صنایع نفت و گاز ساخته است. بنحوی که علیرغم گذشت تنها 4 سال از تأسیس این شرکت تخصصی و دانش محور، کارنامه درخشانی را در صنعت نفت کشور بر جای گذاشته و هم اکنون نیز در مسیر رشد و توسعه گام برمیدارد. حضور در مگا پروژه های فازهای 9 و 10، 12، 17 و 18، 20 و 21 پارس جنوبی و همچنین پالایشگاه میعانات گازی خلیج فارس و NGL سیری از مهمترین پروژه های دوره مدیریت بهزاد محمدی بر این شرکت می باشد.
گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت  (OIEC) که با سه دهه سابقه درخشان در اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، در زمره معتبرترین پیمانکاران این صنعت شناخته می‌شود؛ با انجام بیش از 400 میلیون نفرساعت کار در بیش از 140 پروژه که عمده آن‌ها در زمره مگاپروژه‌های ملی به شمار می¬‌روند، امروز قادر است همه بخش‌های پروژه‌‌های بالادستی و پایین‌دستی را از طراحی و مهندسی تا تدارکات، ساخت، راه‌اندازی و بهره‌برداری را در هر دو بخش خشکی و دریا به انجام برساند.