برگزاری مراسم تقدیر از پرسنل منتخب پروژه های اُیکو در روز ملی HSE

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/12/14
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

به مناسبت گرامیداشت هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتشنشانی، از پرسنل منتخب در پروژه های مختلف شرکت اُیکو طی مراسم های جداگانه ای تقدیر بعمل آمد.

به مناسبت گرامیداشت هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتشنشانی، از پرسنل منتخب در پروژه های مختلف شرکت اُیکو طی مراسم های جداگانه ای تقدیر بعمل آمد.
بنابر گزارش روابط عمومی اُیکو، جهت افزایش انگیزه و اشاعه فرهنگ ایمنی، در روز سه شنبه هفتم مهرماه و همزمان با روز ملی ایمنی و آتشنشانی طی مراسمی که در محل مرکز راه اندازی فازهای 17 و 18 پارس جنوبی برگزار شد، از مدیران و پرسنل منتخب این پروژه ملی در راستای رعایت و اجرای دقیق الزامات ایمنی و نهادینه شدن فرهنگ سلامت کار با اهداء لوح سپاس و هدیه ای  تقدیر بعمل آمد. همچنین در مراسمی که در محل سالن کنفرانس مرکز راه اندازی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی برگزار گردید، نفرات منتخب این پروژه عظیم و سایر پروژه های اُیکو در منطقه عسلویه مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین از پرسنل منتخب پروژه میعانات گازی خلیج فارس نیز در مراسمی که در محل این پروژه عظیم در بندرعباس برگزار گردید، تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است؛ شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) به عنوان شرکتی پیشرو در راه اندازی، بهره برداری و تعمیر نگهداری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، همواره رعایت الزامات و استانداردهای HSE را سرلوحه اهداف خود قرارداده و در این زمینه موفق به کسب گواهینامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه(IMS)، سیستم مدیریت زیست‌محیطی ISO 14001و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ایOHSAS 18001 ، گردیده است.