مهندس امیرحسین رازقی مدیرعامل جدید شرکت اُیکو شد

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/12/14
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

امیر حسین رازقی به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیأت مدیره شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، هدایت این شرکت را به عهده گرفت.

امیر حسین رازقی به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیأت مدیره شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، هدایت این شرکت را به عهده گرفت.
به گزارش روابط عمومی اُیکو، با تصویب هیأت مدیره شرکت اویک و طی مراسمی که در روز شنبه 11 مهرماه و با حضور مهندس بهزاد محمدی مدیرعامل گروه اویک، اعضای هیأت مدیره و سایر مدیران شرکت اُیکو در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات مهندس مهرداد داودی در دوران مسوولیت وی بعنوان سرپرست شرکت، مهندس امیرحسین رازقی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت معرفی شد.
امیر حسین رازقی پیش از این با نزدیک به دو دهه سابقه مهندسی، بهره برداری و راه اندازی و حضور در پروژه های مختلف نفت و گاز کشور به خصوص پروژه های عظیم پارس جنوبی، عملکرد مطلوب و کارنامه درخشانی از خود بجای گذاشته است. نماینده تام الاختیار مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC)، مدیریت راه اندازی و سرپرستی پالایشگاه پنجم، ریاست بهره برداری پالایشگاه چهارم، مدیریت راه اندازی فازهای 15 و 16 پارس جنوبی(POGC)، نماینده مجتمع گاز پارس جنوبی در فازهای 17 و 18، مدیریت راه اندازی فاز 12 و همچنین نماینده مجتمع گاز پارس جنوبی در فاز 19 و مدیریت آن از مسوولیت های مهم ایشان بوده است.