انتخاب اُیکو بعنوان پیمانکار برتر پالایشگاه های پارس جنوبی از منظر HSE در سال 94

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/12/14
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

مراسم بزرگداشت روز ملی ایمنی و آتش‌نشانی با حضور مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، مدیرعامل منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی انرژی پارس و جمع کثیری از کارکنان و مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی در محل سالن آموزش این مجتمع برگزار گردید.


مراسم بزرگداشت روز ملی ایمنی و آتش‌نشانی با حضور مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، مدیرعامل منطقه‌ ویژه‌ اقتصادی انرژی پارس و جمع کثیری از کارکنان و مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی در محل سالن آموزش این مجتمع برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، در ابتدای این مراسم و پس از قرائت پیام وزیر نفت، دکتر نجومی رئیس HSE مجتمع گزارشی در خصوص فعالیت‌ها، پیشرفت‌ها و موفقیت‌های پالایشگاه‌ها و ستاد مجتمع در زمینه‌های مختلف HSE ارائه نمود و اظهار داشت: فرهنگ HSE باید اولویت اصلی همه‌ ما باشد و همگی باید خودمان را رییس HSE بدانیم و برای بسط و قوام آن کوشا باشیم.
نجومی پیش از مراسم تقدیر از برترین‌های HSE مجتمع، خاطرنشان نمود: همه‌ ما باید به نقطه‌ای برسیم که حوادث را پیش‌بینی کنیم و آینده‌پژوهی را در سطح بسیار بالا گسترش دهیم تا بتوانیم جلوی حوادث و آسیب‌های احتمالی را بگیریم.
گفتنی است در این جشن بزرگ، از احمد جوهریان، پیشکسوت و رییس پیشین ایمنی و آتش‌نشانی مجتمع گاز پارس جنوبی در حضور همسر وی با اهدای لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود، تجلیل شد.
در پایان مراسم نیز از پالایشگاه‌های برتر، نفرات برتر و پیمانکاران برتر از منظر HSE، تقدیر شد و پالایشگاه چهارم به عنوان پالایشگاه برتر و شرکت  راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) به عنوان پیمانکار برتر HSE و استقرار سیستم های مدیریت HSE معرفی گردید.