حضور اُیکو در کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیروی ایران

1395/12/14
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیروی ایران که از مهمترین رویدادهای ایران در حوزه انرژی می باشد، با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و نیرو  از 27 لغایت 29 مهرماه جاری در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیروی ایران که از مهمترین رویدادهای ایران در حوزه انرژی می باشد، با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و نیرو  از 27 لغایت 29 مهرماه جاری در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. بخشهای بالادستی نفت، مجتمع های پتروپالایشی، برق، گاز طبیعی، انرژی های نو ، بهینه سازی مصرف و خودرو محورهای این کنگره را شامل می شوند.
سخنرانی وزرای نفت، صنعت، معدن و تجارت و همچنین وزیر نیرو، سخنرانی روسای مجامع مهم انرژی جهان و شرکتهای معتبر بین المللی، ارائه مقالات تخصصی برگزیده، برگزاری سمینارهای معرفی فرصتهای سرمایه گذاری بخش های نفت، نیرو و پتروشیمی، معرفی مدل جدید قراردادهای نفت و گاز، میزگردهای تخصصی و برگزاری نمایشگاه تخصصی با حضور شرکتهای معتبر دولتی و بخش خصوصی از مهمترین برنامه های این رویداد بشمار میروند.
شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو) نیز در این رویداد مهم، ضمن حضور بعنوان حامی مالی ویژه، در کنگره و نمایشگاه تخصصی جانبی نیز حضوری فعال خواهد داشت.
این رویداد فرصت مناسبی است تا دستاوردهای شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)  بعنوان پیشتاز و برند راه اندازی صنعت نفت کشور در کنار توانمندی های گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC) در غرفه های A13 و A14 سالن اصلی نمایشگاه، به فعالان و علاقمندان این حوزه بیش از پیش معرفی شده و بعنوان بخشی از نهضت توسعه صنعت نفت و گاز کشور مورد توجه قرار گیرد.