کسب برترین تندیس و گواهینامه جایزه ملی مدیریت پروژه برتر ایران در حوزه نفت و گاز

1395/12/14
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه برتر ایران با حضور برگزیدگان عرصه مدیریت پروژه در کشور، دوم آبان ماه در هتل استقلال تهران برگزار گردید. 

پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه برتر ایران با حضور برگزیدگان عرصه مدیریت پروژه در کشور، دوم آبان ماه در هتل استقلال تهران برگزار گردید. در این مراسم ضمن برگزاری مناظرات مدیریتی و سایر کارگاه های آموزشی از منتخبین و فعالان حوزه مدیریت پروژه تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
در راستای نکوداشت پیشکسوتان مدیریت پروژه از حوزه های دانشگاهی و فعالان در بخش های دولتی و خصوصی، مراسم تقدیر و سپاس ویژه برگزار گردید.
در این جشنواره نتایج پنجمین دوره از جایزه ملی مدیریت پروژه برتر ایران اعلام گردید که در خلال اعطای جوایز، معرفی مختصری از پروژه های برتر کشور به نمایش گذاشته شد.
علی رغم حضور حداکثری شرکت های عمرانی در دوره پنجم جایزه ملی مدیریت پروژه برتر ایران، شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) که تنها نماینده صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در بین پروژه های منتخب این دوره قلمداد می¬گردید، موفق به دریافت تندیس سیمین و گواهینامه سرآمدی پروژه این جایزه ملی گردید.
از آنجا که هیئت داوران امسال نیز کاندیدایی جهت دریافت تندیس زرین انتخاب ننموده اند، کسب این تندیس بالاترین سطح پنجمین دوره از جایزه ملی مدیریت پروژه برتر ایران تلقی می گردد.
شرکت اُیکو به عنوان یکی از تخصصی ترین شرکت های مجموعه گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC) و پیشرو در راه اندازی و بهره برداری ابر پروژه های نفت و گاز کشور، این تندیس را به دلیل عملکرد برتر در به انجام رساندن پروژه راه اندازی NGL سیری کسب نموده است.