کارگاه های آموزشی آشنایی با مبانی راه اندازی و بهره برداری پروژه های عظیم نفتی

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/12/10
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

کارگاه های آموزشی آشنایی با مبانی راه اندازی و بهره برداری  پروژه های عظیم نفتی از سوی شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو) برگزار شد.

کارگاه های آموزشی آشنایی با مبانی راه اندازی و بهره برداری  پروژه های عظیم نفتی از سوی شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو) برگزار شد.
  شرکت اُیکو در طول برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر(عسلویه) دوازده کارگاه آموزشی به منظور آشنایی با مبانی راه اندازی پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی برگزار نمود.
بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) با بیان اینکه کارگاه های آموزشی شرکت اُیکو در در طول برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بوشهر(عسلویه) مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت افزود: نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا دستاوردهای این شرکت به عنوان پیشتاز صنعت راه اندازی در ایران به فعالان و علاقمندان این صنعت معرفی شود.
آقای مهندس رازقی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را آشنایی با اصول و حوزه های کاری راه اندازی و بهره برداری در پروژه های صنعت نفت اعلام نمود و افزود: این کارگاه های آموزشی مورد استقبال فعالان صنعت نفت و دانشگاهیان قرار گرفت.