مهندس مجید حبیبی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت OEID منصوب شد

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/12/10
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

مجید حبیبی به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیأت مدیره شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی  (OEID)، هدایت این شرکت را به عهده گرفت.

مجید حبیبی به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیأت مدیره شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی  (OEID)، هدایت این شرکت را به عهده گرفت.
به گزارش روابط عمومی اُیکو، روز دوشنبه  26 بهمن ماه1394 با حضور مدیرعامل و تنی چند از مدیران ارشد و مدیران عامل شرکتهای تابعه گروه اویک و اعضای هیئت مدیره شرکت (OEID) طی مراسمی در محل دفتر مرکزی شرکت؛ مهندس مجید حبیبی، به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی  (OEID) معرفی شد.
مجید حبیبی پیش از این؛ در شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) با  عنوان مدیر پروژه های بهره برداری و تعمیر و نگهداری اُیکو، مدیریت پروژه هایی نظیر تعمیرات مکانیک و تعمیرات اساسی پالایشگاه پنجم پارس جنوبی، پروژه تامین قطعات یدکی 4 ساله پالایشگاه NGL سیری، تهیه مدارک مهندسی راه اندازی، Start-up ، بهره برداری و تعمیرات میدان نفتی آزادگان شمالی و پیش از آن نیز با مدیریت پروژهNGL  سیری در دو بخش راه اندازی و بهره برداری، توانست کارنامه درخشانی را از خود به جای گذارد.
گفتنی است، شرکت توسعه صنایع نفت و انرژی (OEID) در سال 1376 به عنوان بازوی تخصصی گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC) و با هدف فعالیت در پروژه های بالادستی شامل اکتشاف و توسعه میادین نفت و گاز و خدمات مهندسی مربوط به آن تأسیس شده است.