دریافت تندیس ویژه جایزه جهانی سازمان دانشی برتر توسط اُیکو (Iran Make Award)

مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه اُیکو
1395/12/10
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

همایش پنجمین دوره ارزیابی جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران (Iran Make Award) از تاریخ 15 لغایت 18 اسفند ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

به گزارش مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه اُیکو، همایش پنجمین دوره ارزیابی جایزه جهانی سازمان دانشی برتر در ایران (Iran Make Award) از تاریخ 15 لغایت 18 اسفند ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.
دراین همایش ازشرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)  که طی ارزیابی های بعمل آمده به ارائه تجربیات سازمان خود در مجموعه اقدامات مدیریت دانش محور پرداخته بود، برای ارائه تجربیات خود دراین حوزه  دعوت بعمل آمد .
در این مراسم که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، تندیس ویژه جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (Make) به مناسبت حضور موثر اُیکو در دوره های ارزیابی و همچنین ارائه موفق تجربیات در این دوره به مدیریت آموزش، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو اهدا گردید.
گفتنی است جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) برگرفته از Most Admired Knowledge Enterprise به صورت سالانه برگزار می شود که برگزیدگان این جایزه جهانی به جمع برترین سازمانهای دانشی پیشرو در سطح قاره آسیا و در نهایت منتخبین جهان راه پیدا می کنند..
یکی از انگیزه های  اُیکو جهت حضور در این جایزه، نوآوری مربوط به  انتقال دانش راه اندازی و نحوه سازماندهی و استفاده از تجربیات خود که دستاورد حضور در فازهای 9و10 پارس جنوبی بوده است به داخل کشور و در پروژه های NGL سیری و فازهای 17 و 18 پارس جنوبی و نیز ایجاد ارزش بهینه از این دانش بوده است. همزمانی این دو فعالیت، نشان از عزم راسخ رهبری و مدیران اجرایی شرکت در تکمیل فرآیند بومی‌سازی دانش راه اندازی درصنعت نفت می‌باشد. لازم به ذکراست با واگذاری مسئولیت مدیریت دانش محور به مدیریت آموزش، تحقیق وتوسعه، زمینه‌ای فراهم شده است تا چرخه این فرایند یعنی کسب دانش تا یادگیری و بکارگیری آن به صورت کامل اجرا شود.
آنچه مسلم است، شرکت اُیکو شناخته شدن به عنوان شرکتی دانش‌محور در گستره بین‌المللی را هدف خود قرار داده و تمامی تلاش خود را بکارگرفته است تا با ایجاد فضا و فرهنگ یادگیری، بدنه دانش تخصصی خود را ارتقاء داده و خدمات دانش‌محور به مشتریان خود ارائه نماید.