برگزاری دومین مرحله از ششمین دوره ارزیابی جایزه سازمان های دانشی برترMAKE در شرکت اُیکو

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/11/30
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

به گزارش روابط عمومی شرکت اُیکو، روز سه شنبه 5 بهمن ماه، دومین مرحله از ششمین دوره ارزیابی جایزه سازمان های دانشی برتر (MAKE) با حضور مدیر عامل، مدیران ستادی و کارشناسان عضو در کارگروه تعالی مدیریت دانش‌ در دفتر مرکزی شرکت  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت اُیکو، روز سه شنبه 5 بهمن ماه، دومین مرحله از ششمین دوره ارزیابی جایزه سازمان های دانشی برتر (MAKE) با حضور مدیر عامل، مدیران ستادی و کارشناسان عضو در کارگروه تعالی مدیریت دانش‌ در دفتر مرکزی شرکت  برگزار گردید.
در مراسم افتتاحیه این دوره از ارزیابی  آقای مهندس مهرداد داودی مدیرعامل شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، ضمن خیر مقدم به اعضای تیم داوری، با تشریح فعالیت ها و جایگاه شرکت اُیکو در صنعت نفت، به اهمیت انجام فعالیت‌های پیش راه اندازی و راه اندازی در پروژه های صنایع نفت پرداختند.
ایشان خاطر نشان ساختند شرکت اُیکو بر پایه دانش و تکنولوژی نرم بنا شده است و این بدین معنا است که سایر دارایی ها نظیر ماشین‌آلات و تکنولوژی‌های ساخت، جایگاه برجسته‌ای در درآمدزایی شرکت ندارند. مهندس داودی شرکت اُیکو را  پیشرو در حوزه دانشی دانسته و از تلاش این شرکت در راستای شناخته شدن به عنوان شرکتی دانش‌محور در گستره بین‌المللی خبر دادند.
در ادامه مهندس شاه حسینی مدیر آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه به معرفی پروژه‌ها، محدوده کاری، خدمات و متدلوژی های مورد استفاده در شرکت پرداختند. در ادامه این ارزیابی مهندس افشارجلیلی به ارائه و بیان مجموعه فعالیت های انجام شده در خصوص تبدیل شدن اُیکو به سازمانی دانش‌محور در سطح استانداردهای جهانی و همچنین دستاوردهای کسب شده توسط این شرکت پرداختند.
لازم به ذکر است جایزه جهانی سازمان دانشی برتر Most Admired Knowledge Enterprise (MAKE) به صورت سالانه برگزار می شود. برگزیدگان این جایزه جهانی به جمع برترین سازمانهای دانشی پیشرو در سطح قاره آسیا و در نهایت منتخبین جهان، راه پیدا می کنند.
آقایان دکتر کلاوس نورث مؤسس انجمن مدیریت دانش محور آلمان، استاد دانشگاه و مشاور و راهبر دانش و نوآوری در سازمانهای پیشرفته دنیا ، دکتر محمدرضا خاجی و خانم مهندس زهرا قربان اوغلی تیم داوران این دوره از ارزیابی جایزه سازمان های دانشی برتر را تشکیل می دادند.