برگزاری سمینار Sulphur Recovery در محل پروژه های شرکت اُیکو در منطقه عسلویه

1395/11/30
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

به گزارش مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه OICO، سمینار Sulphur Recovery طی روزهای 19، 20 و 21 دی ماه توسط شرکت Sulphur Experts از کشور هلند در محل پروژه های اُیکو (منطقه پارس جنوبی) در حال برگزاری می باشد.

به گزارش مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه OICO، سمینار Sulphur Recovery طی روزهای 19، 20 و 21 دی ماه توسط شرکت Sulphur Experts از کشور هلند در محل پروژه های اُیکو (منطقه پارس جنوبی) در حال برگزاری می باشد.
همچنین در ادامه این دوره، سمینار Gas Sweetening در روزهای 11،10 و 12 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
مسعود شاه حسینی مدیر آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو هدف از برگزاری این دوره ها را ارتقاء دانش فنی کارکنان بر شمرد. وی در ادامه بیان داشت بهره گیری از فناوری های نوین به منظور توسعه صنعت نفت از محورهای اصلی این سمینار است.
مدیر آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو افزود، این سمینار برای کارشناسان فنی و مهندسی برگزار می شود و انتظار می رود خروجی های آن قابل استفاده در پروژه های شرکت باشد.
بر اساس این گزارش،  شرکت اُیکو از شرکت های فعال در حوزه نظارت بر فعالیت های پیش راه اندازی، راه اندازی، استارت آپ، تست عملکردی، بهره بردای و تعمیر نگهداری در صنعت نفت می باشد که با نگرش مدیریت دانش فعالیت های آموزشی در حوزه های تخصصی صنعت نفت را نیز به انجام می رساند.
آنچه مسلم است شرکت OICO شناخته شدن به عنوان شرکتی دانش‌محور در گستره بین‌المللی را هدف خود قرار داده و تمامی تلاش خود را بکارگرفته است تا با ایجاد فضا و فرهنگ یادگیری، بدنه دانش تخصصی خود را  ارتقاء داده و خدمات دانش‌محور به مشتریان خود ارائه نماید.