افتتاحیه دوره آموزشی گروه هفتم نیروهای جدید الاستخدام شرکت اُیکو

1395/11/30
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

به گزارش مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو، سمینار افتتاحیه دوره آموزشی گروه هفتم نیروهای جدید الاستخدام، روز یکشنبه 25 مهرماه درسالن همایش های مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه شهیدعباسپور با حضور جمعی از مدیران شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) و این دانشگاه برگزار گردید. 

به گزارش مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو، سمینار افتتاحیه دوره آموزشی گروه هفتم نیروهای جدید الاستخدام، روز یکشنبه 25 مهرماه درسالن همایش های مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه شهیدعباسپور با حضور جمعی از مدیران شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) و این دانشگاه برگزار گردید.
در مراسم افتتاحیه این دوره مهندس مسعود شاه حسینی مدیر آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو ضمن تشریح جایگاه شرکت اُیکو در صنعت نفت کشور، به اهمیت انجام فعالیت های پیش راه اندازی و راه اندازی در پروژه های صنعت نفت پرداخته و افزود: با آغاز عملیات راه اندازی، در واقع حیات در شریان واحدها جریان یافته و حاصل تمامی تلاش ها و پیگیری های مراحل طراحی، خرید و ساخت متبلور می شود. ایشان در ادامه با تشریح فعالیت های آموزش های فنی و تخصصی در شرکت، هدف از اجرای این دوره ها را تأمین نیروی انسانی توانمند و متخصص در زمینه های راه اندازی و بهره برداری با اولویت استفاده از افراد بومی در جهت رشد و توسعه مناطق عملیاتی صنعت نفت دانست. شاه حسینی در ادامه توضیحاتی در مورد برنامه اجرایی این دور ه های آموزشی بیان نمود.
بر اساس این گزارش شرکت اُیکو تاکنون بیش از 400 نفر را بعنوان نیروهای جدید الاستخدام، جذب و با ارائه آموزش های تخصصی تئوری و عملی وارد پروژه های شرکت نموده که هم اکنون در بخش های فنی و عملیاتی پروژه ها مشغول ارائه خدمات می باشند. ازنقاط قوت سیستم آموزشی درپروژه های اُیکو اینست که تعدادی از این نیروها هم اکنون بعنوان مدرس دروس تخصصی دردوره های آموزشی حضوری فعال داشته و برخی در حوزه های پژوهشی بسیار فعال هستند.
شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت به عنوان یکی از شرکت های توسعه یافته و پیشرو در عرصه راه اندازی و بهره برداری، آموزش نیروهای متخصص را در سرلوحه کار خود قرار داده و با انجام این وظیفه ملی، برگ زرین دیگری بر موفقیت های صنعت نفت افزوده و خودکفایی در راه اندازی و بهره برداری پروژه های عظیم توسط متخصصین داخلی را به ثمر رسانده است.