حضور معاون وزیر نفت کشور ونزوئلا در شرکت اُیکو

1401/08/04
دسته بندی خبرآخرین اخبار

آقای Juan Santana معاون وزیر نفت ونزوئلا در امور گاز و شرکت ملی نفت ونزوئلا PDVSA  با حضور در شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو) با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت( اُیکو) آقای Juan Santana معاون وزیر نفت ونزوئلا در امور گاز و شرکت ملی نفت ونزوئلا PDVSA  با حضور در شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو) با مدیران ارشد این شرکت دیدار و گفتگو کرد. در آغاز این نشست که در روز سه شنبه دوازدهم مهر ماه 1401 و با هدف آشنایی هیئت ونزوئلایی با توانمندی ها و ظرفیت های شرکت اُیکو برگزار شد آقای مهندس پیوندی مشاور ارشد مدیر عامل ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان از حضور ایشان قدردانی کرد. 

سپس آقایان مهندس کوثری مدیر فنی و مهندسی و دکتر سپهوند مدیر HSE به تشریح توانمندی ها و خدمات متنوع اُیکو پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی پرداختند و نقش این شرکت در تولید نفت و گاز  کشور را بسیار مهم و حائز اهمیت دانستند و ورود به سه حوزه جدید خدمات شامل پیگ رانی هوشمند، مدیریت دارایی های فیزیکی و ایمنی فرآیند را از رویکرد های مهم این شرکت برشمردند.


سپس آقای سانتانا معاون وزیر نفت ونزوئلا در امور گاز شرکت PDVSA با ابزار خوشحالی از آشنایی با شرکت اُیکو افزود طبق توضیحات مدیران اُیکو حوزه های کاری مشترک و متنوع بسیاری  جهت همکاری فیمابین وجود دارد که نیاز است همکارانم در PDVSA از زیر ساخت ها و پروژه های اُیکو بازدید نموده و در قدم اول نقشه راه مشخصی جهت همکاری و امضای تفاهم نامه بین دو طرف تدوین گردد.  

 در ادامه این نشست آقای دکتر کرم بیگی معاون فناوری پارک نفت و گاز، شرکت  اُیکو را با عملکردی در سطح بین المللی و قابل اتکا و اعتماد و همچنین شریک راهبردی پارک نفت دانست. 

 شایان ذکر است کشور ونزوئلا با داشتن بیش از ۳۰۳ میلیارد بشکه ذخایر نفتی اثبات شده ( ۱۹.۵ درصد ذخایر نفتی جهان) ‌بزرگترین ذخایر نفت جهان را دارد.