تقدیر از پرسنل منتخب پروژه های اُیکو در روز ملی ایمنی و آتش نشانی

1395/11/30
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

به مناسبت گرامیداشت هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتشنشانی

به مناسبت گرامیداشت هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتشنشانی، از پرسنل منتخب در پروژه های مختلف شرکت اُیکو طی مراسم های جداگانه ای تقدیر بعمل آمد.
بنابر گزارش روابط عمومی اُیکو، جهت افزایش انگیزه و اشاعه فرهنگ ایمنی، در روز چهار شنبه هفتم مهرماه و همزمان با روز ملی ایمنی و آتشنشانی طی مراسمی که در محل مرکز راه اندازی فازهای 20 و 21 پارس جنوبی برگزار شد، از مدیران و پرسنل منتخب این پروژه عظیم ملی و سایر پروژه های اُیکو در منطقه عسلویه در راستای رعایت و اجرای دقیق الزامات ایمنی و نهادینه شدن فرهنگ سلامت کار با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر بعمل آمد. همچنین از پرسنل منتخب پروژه میعانات گازی خلیج فارس نیز در مراسمی که در محل این پروژه عظیم در بندرعباس برگزار گردید، تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است؛ شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) به عنوان شرکتی پیشرو در راه اندازی، بهره برداری و تعمیر نگهداری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، همواره رعایت الزامات و استانداردهای HSE را سرلوحه اهداف خود قرارداده و در این زمینه موفق به کسب گواهینامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه(IMS)، سیستم مدیریت زیست‌محیطی ISO 14001و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ایOHSAS 18001 و نیز شرکت منتخب از منظر HSE در بین شرکت های فعال در پالایشگاه های پارس جنوبی، گردیده است.