مدیرعامل جدید شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اُیکو
1400/07/26
دسته بندی خبرآخرین اخبار

مهندس سعید مومنی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، منصوب شد و هدایت این شرکت را برعهده گرفت.

به گزارش روابط عمومی اُیکو، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، عصر روز یکشنبه 25 مهرماه 1400، با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت اویک، رییس و اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت اُیکو برگزار شد و آقای مهندس سعید مومنی به عنوان مدیرعامل شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، هدایت این شرکت را برعهده گرفت.

مهندس سعید مومنی پیش از این سوابقی همچون رییس گازرسانی منطقه 7 کشور، مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی، مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل گاز استان تهران و مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران را داشته است و بعنوان یکی از چهره های تأثیرگذار در شرکت ملی گاز می باشد.

همچنین در این مراسم از زحمات و تلاش های موثر آقای مهندس منوچهر طاهری به عنوان مدیرعامل پیشین شرکت اُیکو قدردانی بعمل آمد و ایشان ضمن ادامه حضور در شرکت اُیکو به عنوان عضو هیئت مدیره، مسوولیت مدیریت پروژه های خطوط انتقال را در شرکت عهده دار خواهند بود.