مدیرعامل جدید شرکت OICO منصوب شد

1395/11/30
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

مهندس مهرداد داودی به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیأت مدیره شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، هدایت این شرکت را برعهده گرفت.

مهندس مهرداد داودی به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیأت مدیره شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، هدایت این شرکت را برعهده گرفت.
به گزارش روابط عمومی اُیکو، روز دوشنبه 5 مهرماه 1395 با حضور مدیرعامل گروه اویک، اعضای هیأت مدیره و تنی چند از مدیران ارشد شرکت OICO، طی مراسمی در محل دفتر مرکزی شرکت؛ مهندس مهرداد داودی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)  معرفی شد.
در این جلسه آقای مهندس بهزاد محمدی مدیرعامل شرکت اویک طی حکمی، آقای مهندس مهرداد داودی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت اُیکو منصوب و از تلاش های آقای مهندس امیرحسین رازقی مدیرعامل پیشین شرکت در زمان تصدی این سمت تشکر و قدردانی شد.
در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت اُیکو آمده است: امید است با توجه به نقش تأثیرگذار شرکت اُیکو در انجام فرآیندهای بهره برداری و راه اندازی در پروژه های ملی و مگا، شاهد موفقیت روزافزون آن مجموعه معظم در عرصه صنعت نفت و گاز کشور باشیم.
مهرداد داودی پیش از این؛ در شرکت OICO در ابتدا  با عنوان مدیر توسعه کسب و کار فعالیت داشته و پس از آن نیز بیش از چهار سال به عنوان مدیر پروژه های اُیکو، مدیریت مگا پروژه هایی نظیر فازهای 17 و 18 پارس جنوبی، فازهای 20 و 21 پارس جنوبی، پالایشگاه میعانات گازی بندرعباس (ستاره خلیج فارس)، بخشی از پروژه فاز 12 پارس جنوبی، تعمیرات مکانیک و تعمیرات اساسی پالایشگاه های پنجم پارس جنوبی و پارسیان و پروژه پتروشیمی صدف، توانست کارنامه ارزشمند و درخشانی را از خود به جای گذارد.
گفتنی است، شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) در سال 1390 و  به عنوان بازوی تخصصی گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC) و با هدف راه اندازی و بهره برداری پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی و خدمات مهندسی مربوط به آن تأسیس شده است.