آغاز عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه هشتم پارس جنوبی

روابط عمومی اُیکو
1399/03/21
دسته بندی خبرآخرین اخبار

به گزارش روابط عمومی اُیکو و به نقل از مدیریت منطقه یک پارس، تعمیرات اساسی پالایشگاه هشتم  پارس جنوبی (فازهای 20 و 21) از دهم خردادماه 1399 آغاز شد و به مدت 22 روز توسط نیروهای تعمیرات شرکت انجام خواهد شد. در این عملیات که به کارفرمایی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی اجرا خواهد شد، پیش بینی شده تعداد نیروهای اجرایی به 500 نفر برسد. 

از همین رو با توجه به شرایط کشور و شیوع ویروس کرونا، تمهیدات ویژه‌ای نیز در حوزه بهداشت اندیشیده شده و تمامی نیروها پس از فراخوانی و انجام مصاحبه فنی، به طب کار و پزشک ارجاع داده شده‌اند تا تست‌های مربوطه صورت پذیرد. همچنین نیروها پس از انجام آزمایش تا زمان اخذ نتایج، در قرنطینه به سر خواهند برد. جهت انجام این امر نیز سوله‌هایی در کمپ مسکونی بهارستان در نظر گرفته شده است.

همچنین تمام رفت و آمدها و برنامه های گروهی نفرات نیز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی بوده و توزیع غذا، اقلام بهداشتی، میان وعده و آب معدنی با رعایت نکات بهداشتی انجام می‌شود.

گفتنی است تعداد دستورکارهای قابل انجام تعمیرات اساسی به میزان 1319 مورد بوده و امید است تمامی موارد با همت و کوشش تلاشگران OICO و در مدت زمان برنامه‌ریزی شده و بهترین عملکرد ضمن رعایت الزامات ایمنی و فنی به پایان برسد.