مراسم معارفه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت سروک آذر برگزار شد

1395/11/30
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مهندسی و توسعه سروک آذر

مراسم معارفه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت سروک آذر برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مهندسی و توسعه سروک آذر (SAED) با حضور مدیران ارشد این شرکت و مدیرعامل OIEC برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC)؛ در ابتدای مراسمی که عصر سه شنبه (نهم شهریور) در سالن اجتماعات شرکت مهندسی و توسعه سروک آذر  (SAED) برگزار شد، مهندس صدیقی معاون نظارت بر شرکت های OPIC در خصوص اهمیت پروژه آذر تصریح کرد: از آنجایی که این پروژه، میدان مشترک و واقع در منطقه مرزی است و در حال حاضر کشور عراق از این میدان بهره برداری می کند، لذا ما باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم تا هرچه زودتر این پروژه به نتیجه برسد.  

وی در ادامه افزود: با توجه به حساسیت، اهمیت و حجم کاری پروژه آذر، تصمیم بر این شد که اعضای هیأت مدیره این شرکت افراد موظف باشند تا در تصمیم گیری های مهم و به منظور پیشبرد پروژه، از نزدیکی بیشتری نسبت به ساختار برخوردار باشند.

صدیقی به تجربه موفق آقایان حاجیوند و قلیچی در انجام پروژه های OIEC به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره این شرکت اشاره کرد و گفت: به طور قطع این تیم اجرایی، مدیریتی و عملیاتی قادر خواهد بود، پروژه آذر را با موفقیت به سرمنزل مقصود برساند.

وی همچنین ضمن تشکر از مهندس محمدی مدیرعامل OIEC عنوان کرد: از ایشان درخواست کردیم تعدادی از همکاران باتجربه را به تیم اجرایی این پروژه معرفی کنند که در راس آنها مهندس حبیبی در جایگاه مدیرعاملی این مجموعه معرفی شدند.

صدیقی همچنین به ارائه برنامه برداشت زودهنگام این میدان مشترک اشاره کرد و گفت: امیدوارم با درایت و مدیریت مهندس حبیبی و تیم ارزشمند این پروژه، شاهد تحقق این امر باشیم.