تعمیرات اساسی پالایشگاه هشتم (فازهای ۲۰ و ۲۱) پارس جنوبی

روابط عمومی شرکت ٱیکو
1397/05/23
دسته بندی خبرآرشیو اخبار 1397

تعمیرات اساسی پالایشگاه هشتم (فازهای ۲۰ و ۲۱) پارس جنوبی، توسط شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، با موفقیت به پایان رسید

تعمیرات اساسی پالایشگاه هشتم (فازهای ۲۰ و ۲۱) پارس جنوبی، توسط شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO)، با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ٱیکو و به نقل از مدیر پروژه فازهای ۲۰ و ۲۱ پارس جنوبی، عملیات تعمیرات اساسی سالانه پالایشگاه هشتم پارس جنوبی با تلاش شبانه روزی و در سایه همدلی متخصصان و کارکنان این پالایشگاه عظیم بدون هیچگونه حادثه ای با موفقیت به پایان رسید.

مهندس سید وحیدحسینی با اشاره به انجام تمامی اقدامات طبق برنامه زمانبندی شده، گفت: در این عملیات که از تاریخ ۲۹ تیرماه تا ۱۹ مرداد به مدت ۲۱ روز و به صورت شبانه روزی برنامه ریزی شده بود، تعداد 1086 آیتم که شامل 105 تجهیز سنگین و 418 مورد شیرهای صنعتی بود مورد بازرسی، تعمیر، تست و نهایتاً نصب مجدد گردید. همچنین كاتاليست 3 عدد راکتور تخلیه و مجدداً شارژ گرديد.

شایان ذکر است در این مدت تعداد 4000 پانچ A پالایشگاه توسط شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت برطرف گردید.

در ادامه مهندس حسینی ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارکنان دست اندرکار در عملیات تعمیرات اساسی و بویژه مدیریت و پرسنل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی (SPGC) در پالایشگاه هشتم پارس جنوبی عنوان کرد: این عملیات در بازه زمانی برنامه ریزی شده و با سطح کیفی بالا با موفقیت به پایان رسید.