حضور موفق شرکت اُیکو در نهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت خوزستان

روابط عمومی شرکت اُیکو
1396/09/25
دسته بندی خبرآرشیو اخبار 1396

امسال برای نهمین سال پیاپی، نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت خوزستان با حضور طیف وسیعی از شرکت ها و سازندگان داخلی برگزار و مورد استقبال چشمگیر ...

به گزارش روابط عمومی شرکت اُیکو؛ امسال برای نهمین سال پیاپی، نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت خوزستان با حضور طیف وسیعی از شرکت ها و سازندگان داخلی برگزار و مورد استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان قرار گرفت. 
در این نمایشگاه که از 11 لغایت 14 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار شد، شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت ضمن حضور در این رویداد مهم، در غرفه خود میزبان مدیران شرکت ها ؛ مدیران ارشد سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی، صاحب نظران و کارشناسان صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین رسانه ها بود و با برگزاری نشست های متعدد توانست دستاوردهای خود را به عنوان پیشتاز صنعت راه اندازی در ایران به فعالان این حوزه ارائه نماید.
واحد آموزش های تخصصی شرکت اُیکو در محل سالن اجتماعات نمایشگاه و با حضور بیش از 300 نفر از علاقه مندان این حوزه  هفت کارگاه آموزشی تخصصی با عناوین: 
تجربیات راه اندازی در پروژه طرح توسعه میدان نفتی آذر- انجام عملیات راه اندازی و بهره برداری No Flaring و تقویت فشار- آشنایی با متدولوژی OPERCOM در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی- آشنایی با سیستم ICAPS- فعالیت های HSE در زمان بهره برداری و تعمیرات
را  برگزار نموده و توانست  توجه مخاطبین و بازدیدکنندگان را به توانایی ها  و اهداف راهبردی  شرکت در تربیت نیروی انسانی کارآمد جلب نماید. 
معرفی بسته آموزشی با نام "فلش کارت سری کتاب های زبان تخصصی نفت و گاز 1 و 2 " که به معرفی لغات و اصطلاحات تخصصی این صنعت می پردازد، از دیگر فعالیت های مهم  در این نمایشگاه بود که به همت واحد آموزش های تخصصی شرکت اُیکو محقق گردید.