انجام موفقیت آمیز تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز پارسیان 1 و 2 توسط شرکت اُیکو

روابط عمومی شرکت اُیکو
1396/09/25
دسته بندی خبرآرشیو اخبار 1396

به گزارش روابط عمومی اُیکو، تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز پارسیان در دو فاز 1 و 2 بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با موفقیت به اتمام رسید. 

به گزارش روابط عمومی اُیکو، تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز پارسیان در دو فاز 1 و 2 بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با موفقیت به اتمام رسید. 
تعمیرات پالایشگاه گاز پارسیان در فاز 1 از 19 شهریورماه  آغاز شده و زودتر از برنامه زمان بندی در تاریخ 6 مهرماه به پایان رسید ضمن اینکه تعمیرات پالایشگاه گاز پارسیان در فاز 2 نیز از 4 مهرماه جاری آغاز و طبق برنامه زمانبندی در تاریخ 16 مهرماه به انجام رسید.
این عملیات با  تلاش پرسنل تعمیر و نگهداری شرکت اُیکو و سایر همکاران در بخشهای عملیاتی و ستادی پالایشگاه آغاز و  با برنامه ریزی مناسب و ضمن رعایت کلیه الزامات HSE، در تمامی بخشهای مکانیک ثابت، ماشینری، برق، ابزاردقیق و سیستم های کنترل و پایپینگ با  انجام اصلاحات مورد نیاز پالایشگاه از نظر مهندسی و عملیات با موفقیت به پایان رسید.
شایان ذکر است پالایشگاه گاز پارسیان دومین تأمین کننده گاز طبیعی و بزرگترین پالایشگاه گاز شیرین کشور است که در جنوب استان فارس بین شهرستان لامرد و مُهر قرار دارد، این پالایشگاه عظیم در سال ۱۳۸۲ شروع به کار کرده و در حدود ۱۷ درصد گاز کشور تأمین می کند. شرکت راه اندازی و  
بهره برداری صنایع نفت (OICO) نیز ضمن حضور بعنوان پیمانکار تعمیر و نگهداری پالایشگاه گاز پارسیان، عهده دار انجام عملیات تعمیرات اساسی سالانه این پالایشگاه عظیم نیز می باشد.