انتخاب OICO بعنوان سازمان برتر با "بیشترین پیشرفت نسبت به سال گذشته " در ششمین دوره جایزه جهانی سازمان های دانشی برتر (MAKE)

روابط عمومی شرکت اُیکو
1396/01/14
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

یک قدم دیگر تا رسیدن اُیکو به جمع شرکت های آسیایی برتر در حوزه مدیریت دانش محور

یک قدم دیگر تا رسیدن اُیکو به جمع شرکت های آسیایی برتر در حوزه مدیریت دانش محور:
به گزارش روابط عمومی شرکت اُیکو و به نقل از مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه، شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) امسال با یک رتبه ارتقاء عنوان هفتم شرکت های برتر دانشی ایران را به خود اختصاص داد.
مهمتر از کسب این رتبه، کسب رتبه اول در " پیشرفت دانشی در سال 95" بود که در رقابت با سایر شرکت ها این مقام نیز از آن اُیکو گردید.  
تندیس ویژه جایزه جهانی سازمان دانشی برتر(MAKE) و Best Progress in Knowledge Management به مدیر آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو اهدا گردید. گفتنی است جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) برگرفته از Most Admired Knowledge Enterprise  به صورت سالانه برگزار می شود که برگزیدگان این جایزه جهانی به جمع برترین سازمانهای دانشی پیشرو در سطح قاره آسیا و در نهایت منتخبین جهان راه پیدا می کنند.
جایزه جهانی MAKE در کشور تا کنون با استقبال بیش از 100 سازمان ایرانی همراه بوده که ضمن آشنایی دقیق با جایگاه خود در حوزه مدیریت سازمانی با نگاه دانش‌محور از منظر 150 شاخص معتبر عملیاتی بنیاد جهانی MAKE، از راهکارهای معتبر عملیاتی ارائه شده در گزارش‌های تحلیلی اختصاصی برای هر سازمان به منظور ارتقای خلق ارزش از دانش در سازمان خود بهره می‌برند. همچنین سازمان‌های برتر ایران به طور مستقیم به ارزیابی‌های آسیایی سازمان دانشی برتر (Asian MAKE Award) راه می‌یابند.
آنچه مسلم است، شرکت اُیکو شناخته شدن به عنوان شرکتی دانش‌محور در گستره بین‌المللی را هدف خود قرار داده و تمامی تلاش خود را بکارگرفته است تا با ایجاد فضا و فرهنگ یادگیری، دانش تخصصی خود را ارتقاء داده و خدمات دانش‌محور به مشتریان خود ارائه نماید.