کارگاه های آموزشی تخصصی شرکت اُیکو در بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

1395/12/17
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه می باشد، با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه 1394 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه می باشد، با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ 16 الی 19 اردیبهشت ماه 1394 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. این رویداد فرصت مناسبی است تا دستاوردهای شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) بعنوان پیشتاز و برند راه اندازی صنعت نفت به فعالان و علاقمندان این حوزه بیش از پیش معرفی شده و بعنوان بخشی از نهضت توسعه صنعت نفت و گاز کشور مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت اُیکو، در این راستا کارگاه های آموزشی آشنایی با مبانی راه اندازی و بهره برداری پروژه های نفتی طی روزهای برگزاری نمایشگاه، همه روزه با چهار عنوان تخصصی در محل کارگاه آموزشی شرکت اُیکو واقع در ضلع شمال شرقی میدان اصلی نمایشگاه برگزار خواهد شد.
به منظور اطلاع از جزییات برنامه کارگاه های آموزشی به بخش گالری وب سایت مراجعه فرمایید.