استقبال بیش از 1000 نفر از کارگاه های آموزشی تخصصی شرکت اُیکو در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

1395/12/17
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

استقبال بیش از 1000 نفر از  کارگاه های آموزشی تخصصی شرکت اُیکو در طول برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

شرکت اُیکو در طول برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، 14 کارگاه آموزشی به منظور آشنایی با مبانی راه اندازی و بهره برداری پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی برگزار کرد.
مدیرعامل شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) با بیان اینکه Workshop  شرکت اُیکو در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی مورد استقبال چشمگیر بازید کنندگان  قرار گرفت افزود: نمایشگاه فرصت مناسبی بود تا دستاوردهای جدید این شرکت به عنوان پیشتاز و برند راه اندازی صنعت نفت کشور به فعالان و علاقمندان این صنعت معرفی شود.
بهزاد محمدی با اشاره به اهمیت عملیات پیش راه اندازی و راه‌اندازی در صنایع نفت و گاز افزود: با آغاز عملیات راه اندازی، در واقع حیات در شریان واحدها جریان یافته و حاصل تمامی تلاش ها و پیگیری های مراحل طراحی، خرید و ساخت متبلور می شود.
مدیر عامل شرکت اُیکو بیان داشتند این کارگاه های آموزشی مورد استقبال بیش از 1000 نفر از فعالان صنعت نفت و دانشگاهیان قرار گرفت.
شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) به عنوان یکی از شرکت های توسعه یافته و پیشرو در عرصه راه اندازی و بهره برداری و تعمیر و نگهداری پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی در کشور، در حال حاضر در 4 مگا پروژه پارس جنوبی ( فازهای 9 و 10، 17و 18، 12 و 20 ، 21) حضور فعال دارد.