حضور اُیکو در چهارمین دوره کنگره ملی مهندسی نفت ایران

1395/12/16
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

چهارمین دوره کنگره ملی مهندسی نفت ایران با همکاری شرکتهای تابعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، دانشگاه ها، پژوهشگاه صنعت نفت، مراکز علمی پژوهشی و شرکتهای دانش بنیان، بخش خصوصی و دیگر سازمانهای ذیربط در روزهای ١٩ و ٢٠ خردادماه در مرکز همایشهای بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار گردید.

چهارمین دوره کنگره ملی مهندسی نفت ایران با همکاری شرکتهای تابعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، دانشگاه ها، پژوهشگاه صنعت نفت، مراکز علمی پژوهشی و شرکتهای دانش بنیان، بخش خصوصی و دیگر سازمانهای ذیربط در روزهای ١٩ و ٢٠ خردادماه در مرکز همایشهای بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار گردید.
طی برگزاری این رویداد مهم، شش پنل تخصصی با موضوعات حفاری و خدمات جانبی، بهره‌برداری و تولید،‌ بهبود و ازدیاد برداشت، چالش‌های مالی، اعتباری و قراردادی بخش بالادستی، ایمنی، محیط زیست و حفاظت فنی و مدیریت یکپارچه و مهندسی مخازن نفت و گاز با حضور مسوولین و متخصصان مربوطه برگزار گردیده و شرکت کنندگان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
همچنین تعداد 280 مقاله شرکت کننده به این کنگره ارسال شد که حدود 180 مقاله از سوی بخش پژوهشی صنعت نفت تولید شده است.
مراسم اختتامیه این کنگره عصر روز چهارشنبه 20 خردادماه ضمن اعلام پیام و اهداف کنگره و دستاوردهای آن و با تقدیر از برگزارکنندگان، حامیان و برخی افراد منتخب در سالن کاسپین همایشهای تخصصی پژوهشگاه صنعت نفت و با حضور مسئولان صنعت نفت کشور، برگزار گردید. در این مراسم تندیس کنگره به شرکت اُیکو بعنوان یکی از شرکت کنندگان اصلی حاضر در این دوره اهداء گردید. همچنین این شرکت عنوان غرفه برتر کنگره را نیز به خود اختصاص داد.