برگزاری آزمون استخدامی شرکت اُیکو در منطقه عسلویه

مدیریت آموزش های تخصصی، تحقیق و توسعه اُیکو
1395/12/16
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1394

به گزارش مدیریت آموزش، تحقیق و توسعه اُیکو، این شرکت  به‌ منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی متخصص  مورد نیاز خود جهت خدمت در منطقه عملیاتی عسلویه، با هماهنگی  سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس  اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرده است. 

به گزارش مدیریت آموزش، تحقیق و توسعه اُیکو، این شرکت  به‌ منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی متخصص  مورد نیاز خود جهت خدمت در منطقه عملیاتی عسلویه، با هماهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس  اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرده است.

 بر اساس این گزارش مهندس شاه حسینی مدیر آموزش، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو بیان داشتند شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (OICO) بر اساس برنامه استراتژیک خود،  و به دلیل محدویت دستیابی به نیروهای متخصص عملیات راه اندازی و بهره برداری، نیروهای جوان که اخیراً فارغ التحصیل شده اند را جذب نموده و تحت آموزش های فنی تخصصی بلند مدت قرارمی دهد. مدیر آموزش، تحقیق و توسعه شرکت اُیکو افزودند نیروهای تازه فارغ التحصیل شده بومی استان بوشهر که در سامانه کار و اشتغال سازمان منطقه ویژه ثبت نام نموده اند، توسط مدیریت کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه به شرکت معرفی شده اند.

کارجویان پس از ثبت نام، درآزمون کتبی و مصاحبه تخصصی شرکت نموده و قبول شدگان با گذراندن دوره های آموزشی تئوری و عملی (On The Job Training)  برای بهره گیری در عملیات راه اندازی و بهره برداری پروژه های گازی پارس جنوبی مشغول به کار می شوند.

 شاه حسینی ادامه داد: اُیکو در سالهای گذشته نیز طی چند نوبت نسبت به جذب و آموزش مهندسین جوان بومی اقدام کرده است، به طوری که نیروهای تربیت یافته این مدیریت، هم اکنون در بخش های عملیاتی، فنی و مهندسی شرکت مشغول به کار هستند.

بر اساس این گزارش از آزمون استخدامی شرکت اُیکو فرماندار عسلویه، مدیر کل کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و هیئت همراه  بازدید نموده و در جریان روند برگزاری آزمون قرار گرفتند.