پاک سازی طبیعت زیبای نایبند توسط کارکنان شرکت اُیکو

روابط عمومی شرکت اُیکو
1395/11/23
دسته بندی خبرآرشيو اخبار 1395

جمعی از کارکنان شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت(اُیکو) در فازهای 20 و 21، عصر روز جمعه سوم اردیبهشت ماه 95 با حضور در خلیج نایبند عسلویه، اقدام به پاک سازی طبیعت و جمع آوری زباله کردند. 

جمعی از کارکنان شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت(اُیکو) در فازهای 20 و 21، عصر روز جمعه سوم اردیبهشت ماه 95 با حضور در خلیج نایبند عسلویه، اقدام به پاک سازی طبیعت و جمع آوری زباله کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت اُیکو، همزمان با 22 آوریل روز جهانی زمین و در آستانه پنجمین سالروز تأسیس شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (اُیکو)، در روز جمعه 3 اردیبهشت ماه، گروهی از کارکنان این شرکت، در چارچوب برنامه جامع اُیکوی سبز، با حضور در منطقه  زیبای تفریحی– سیاحتی خلیج نایبند به پاک سازی طبیعت و جمع آوری زباله پرداخته و باور و پایبندی خود را نسبت به مسئولیت های اجتماعی خویش و ضرورت حفظ محیط زیست به عنوان میراث آیندگان و نقش و تأثیر غیر قابل انکار آن در توسعه پایدار جامعه ابراز نمودند.
در این برنامه که از سوی شهروندان و خانواده هایی که برای گذراندن عصر جمعه در خلیج نایبند حضور داشتند مورد استقبال چشمگیر و تشویق گسترده قرار گرفت، کارکنان شرکت اُیکو، با شعارهای " حفظ محیط زیست، تداوم حیات، توسعه پایدار" و "اُیکو، حامی محیط زیست" به پاک سازی طبیعت و جمع آوری زباله های رها شده در این منطقه زیبا پرداخته و پس از جمع آوری زباله نسبت به انتقال آن اقدام کردند.
گفتنی است خلیج نایبند یکی از زیباترین مناطق طبیعی و جاذبه های گردشگری در جنوب کشور و شهرستان عسلویه است که هر ساله در ایام نوروز و در سایر روزهای تعطیل، میزبان تعداد زیادی از هموطنان، شهروندان و بازدید کنندگان است که متأسفانه در نتیجه رهاسازی زباله های مختلف و بویژه زباله های غیر قابل بازیافت و یا دیربازیافت، به شدت در معرض الودگی قرار دارد و هم از این رو توجه به پاک سازی مداوم این منطقه و جمع آوری زباله ها، بسیار ضروری است.
شایان ذکر است شرکت اُیکو بر آن است تا در سال جاری و در چارچوب برنامه اُیکوی سبز که از سوی روابط عمومی شرکت اُیکو در فازهای 21 و 20 پارس جنوبی تدوین شده است، با حضور در سواحل و سایر مناطق تفریحی – سیاحتی منطقه، در خصوص پاک سازی طبیعت و جمع آوری زباله اقدام نماید.