پيام مديرعامل

به‌نام‌خدا

بیش از یکصد سال از کشف و استخراج نفت ایران می گذرد. اگرچه وجود منابع عظیم ثروت آفرین نفت و گاز همواره باعث رشک و طمع بیگانگان به سرزمین زرخیز ایران بوده و عدم بلوغ ملّی در بهره برداری و تبدیل این منابع تجدید ناپذیر به منابع توسعه پایدار مشکلاتی را ایجاد نموده، اما بدون تردید اصلی ترین موتور توسعه و بالندگی اقتصادی و در نتیجه توان کشور در سایر عرصه های دانشی و فنّی، فرهنگی، سیاسی و نظامی همین منابع ارزشمند بوده است.
از اینرو توسعه صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جایگاه مهمی در رشد همه جانبه کشور داشته و تا سالهای متمادی این نقش همچنان محفوظ خواهد ماند. مدیران و نخبگان کشور با شناخت این نقش از سالهای گذشته تاکید مضاعفی بر خوداتکایی در صنایع نفت را در دستور کار قرارداده اند تا بتوان به ارزش افزوده بالاتری دست پیدا کرده و شتاب پیشرفت ایران اسلامی افزوده شود.
خوشبختانه با همت دلسوزان داخلی، توانمدی طراحی و ساخت بسیاری از تاسیسات و تجهیزات صنایع نفت در ایران به مرحله خوداتکایی رسیده است. یکی از مهمترین مراحل در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، خدمات راه اندازی می باشد که به دلیل احیا نمودن پروژه هایی که زمان نسبتاً طولانی صرف ساخت آنها گردیده است از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت با تکیه به انگیزه، شوق و توانمندی مهندسین ایرانی با جدیت و عشق به میهن اسلامی در این راستا تلاش می کند تاسیسات عظیم نفت و گاز را به مرحله تولید محصول رسانیده و کشور را از بهره برداری این پروژه ها منتفع نماید. در این راستا دشواری های زیادی را تحمل نموده ایم اما دست از تلاش نخواهیم کشید تا به تمامی تاسیسات نفت وگاز زندگی ببخشیم که این زنده نمودن، حیات بخشی به تمدن عظیم کشور عزیزمان ایران است.
این شرکت علاوه بر خدمات فوق و با تکیه بر توان و تجربه راه اندازی و بهره برداری واحدهای عظیم صنعت نفت و گاز کشور، بهره برداری و تعمیرات و نگهداری صنایع نفت آنهم با حداکثر بهره وری تولید در کارنامه و برنامه های آتی خود دارد.

مهرداد داودی